arhivs | Rīgas Valsts vācu ģimnāzija - labākā skola Latvijā kvalitatīvas izglītības iegūšanai
 
Nāc pie mums
7.-9.klae Angļu v. programma Vācu v. programma Matemātikas programma Vispārizglītojošā progr. 10.-12.klae Angļu v. programma Vācu v. programma Matem. un inform. progr. Dabaszinību programma Vispārizglītojošā progr.
LV | DE | EN | RU
Šodien
Ceturtdiena, 14. decembris.
Vārdadiena: Auseklis, Gaisma
Pieteikties sistēmai
Ienāc ar draugiem.lv pasi
draugiem.lv
Skolēnu padome
Dzimšanas dienas
Skolotāji
Šodien:
nav
Rīt:
Māris Zvaigzne
Tuvākā(18. decembris):
Thomas Ludwig
Skolēni
Šodien:
Gļebs Mačehins 9c
Arta Patrīcija Erdmane-Hermane 7c
Andra Dubrovska 7b
Rīt:
Telma Auziņa 8c
Tuvākā(18. decembris):
Asnāte Elizabete Universa 8a
Meklēt www.rvvg.lv
Jautājiet
par:
Vārds:
Jūsu e-pasts:
jautājums:

Jaunākais albums

Pēdējais zvans 2013






Septembris

Iesakām...

RD Ētikas kodekss


Statistika
Kopā:88353
Vakar:64
Šodien:52
Online:7
Reģistrētie online:0

2013./2014.m.g. 2013. gada 19. augustā | 12:13

Lai veiksmīgi spētu plānot mācību un atpūtas laiku 2013./2014. mācību gadā - ieskatieties "Noteikumi par 2013./2014.mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku".

Skolēnu sadalījums pa klasēm un informācija par mācību gada uzsākšanu tiks publicēta 28.augustā.

Ievietoja: MārisP
Komentāri(0)»
Uzņemšanas komisijas lēmums 2013. gada 18. junijā | 15:21
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas uzņemšanas komisija, izvērtējot konkursam iesniegtos dokumentus un iestājeksāmenu rezultātus, rekomendē 10. klasē uzņemt sekojošus izglītojamos:
Ievietoja: JānisP
Komentāri(0)»
RVVĢ sports 2013. gada 12. junijā | 11:18

sports_2013_2_1sports_2013_1_1

Paldies mūsu skolas sportistiem par izcīnīto 1. vietu Kurzemes rajona skolas spartakiādes kopvērtējumā 10. - 12. klašu grupā.

Pateicībā Sporta skolotāji A.Šķēle, I.Daude un M.Liepiņš.




Ievietoja: MārisP
Komentāri(0)»
RVVĢ LOGS - Vasara 2013 2013. gada 12. junijā | 11:02

Skatīt visus izdevumus>>

Ievietoja: MārisP
Komentāri(0)»
Uzņemšanas komisijas lēmums Nr. 3 2013. gada 12. junijā | 10:44

Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas uzņemšanas komisija, izvērtējot konkursam iesniegtos dokumentus un iestājeksāmenu rezultātus, rekomendē  uzņemt 7.klasē ar padziļinātu angļu valodas apmācību sekojošus izglītojamos:

Agati Teici

Kristu Evelīnu Drilli

Kristapu Jāni Veinšteinu

Par dokumentu iesniegšanas laiku vienoties, zvanot pa tālr. 67611146

Ievietoja: IngaR
Komentāri(0)»
Iestājeksāmens (angļu valoda, uz 7. klasi) 2013. gada 8. junijā | 21:29

Eksāmens uz brīvajām vietām 7.klasē ar padziļinātu angļu valodas apmācību notiks 12. jūnijā, plkst. 9:00.

Pieteikšanās uz eksāmenu 10.06. vai 11.06., zvanot pa tālr. 67611146 no plkst. 9:00 līdz plkst. 14:00.

Ievietoja: IngaR
Komentāri(0)»
Sporta aktivitātes vasarā 2013. gada 6. junijā | 13:20

UZMANĪBU!

Aicinām 7. - 12. klašu skolēnus apmeklēt brīvā laika aktivitātes.

Aktivitātes notiks Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas sporta kompleksā (sporta zālē, futbola laukumā) no 10. līdz 21. jūnijam darba dienās no 10.00 - 14.00

sports

Ievietoja: MārisP
Komentāri(2)»
Uznemšanas komisijas lēmums Nr. 2 2013. gada 3. junijā | 17:02

Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas uzņemšanas komisija, izvērtējot konkursam iesniegtos dokumentus un iestājeksāmenu rezultātus, rekomendē  uzņemt sekojošus izglītojamos:

8. klasē ar padziļinātu angļu valodas apmācību: Undīni Bernsoni

9.klasē ar padziļinātu angļu valodas apmācību: Faniju Apini un Vladu Komarocki

Ievietoja: IngaR
Komentāri(0)»
Uzņemšanas komisijas lēmums 2013. gada 3. junijā | 16:39
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas uzņemšanas komisija, izvērtējot konkursam iesniegtos dokumentus un iestājeksāmenu rezultātus, rekomendē 7. klasē uzņemt sekojošus izglītojamos
Ievietoja: JānisP
Komentāri(0)»
Skola lepojas ar labākajiem mācību sasniegumiem 2013. gada 3. junijā | 14:28

Mācību sasniegumu TOP50 veidots balstoties uz gada vērtējumiem visos mācību priekšmetos.

Nr. Klase Uzvārds, vārds Nr. Klase Uzvārds, vārds
1 7.c Bārdiņa Līvija 1 10.c Millere Sanda
2 8.b Šņukuts Matīss 2 10.d Petunova Elīza
3 7.b Rieksta Eleonora 3 10.c Blumberga Elīza
4 7.c Daukšte Beāte Elizabete 4 11.a Stasjuka Karīna
5 9.b Zaharāne Elizabete Marta 5 11.c Babre Ināra
6 7.a Eglīte Dana 6 11.c Ābelnīca Kaspars
7 7.a Siliņš Emīls 7 10.c Āboliņa Linda
8 8.b Miķelsone Anna Ilva 8 11.a Minka Ženija
9 9.a Moče-Bogdanoviča Megija 9 12.c Zelle Lilita
10 7.a Upeniece Anete Alise 10 11.a Gūtmane Liena
11 8.a Ritums Krišs 11 11.a Apine Agnese
12 9.b Gribuste Laura 12 12.a Rainska Zane
13 7.c Mičule Dana 13 10.d Marcinkeviča Līga
14 9.c Hūna Ieva 14 12.c Rūme Ieva Marija
15 8.c Martinsone Samanta 15 12.d Vadone Ieva
16 9.c Irbe Sabīne Anna 16 11.d Mitrofanova Kristīne
17 9.d Putniņa Austra 17 12.c Bondars Valters
18 8.a Baumanis Jēkabs 18 12.c Lizbovskis Niklāvs Linards
19 9.a Veidenbauma Paula Kristiāna 19 10.c Valkovska Linda
20 8.a Loginova Beāte 20 12.d Dāle Anna
21 7.a Sedmale Elza 21 11.d Birzniece Elza Beatrise
22 7.b Lauska Paula 22 10.a Caune Katrīna
23 9.a Līduma Undīne 23 10.a Jurēviča Marta
24 8.a Upīte Nikola 24 10.a Starka Māra
25 7.a Matisons Mārtiņš Roberts 25 11.c Soboļevska Kristīne
26 7.b Laganovska Kristiāna 26 12.a Caune Agita
27 7.c Jelišenko Dēna 27 10.c Uškāne Elīza
28 9.a Blūms Kārlis Nikolajs 28 11.a Vasiļjeva Alise
29 8.b Usenko Santa 29 12.d Grīnberga Dzintra
30 8.c Pauliņa Laura Agnese 30 12.a Cera Monika
31 8.c Siliņa Linda 31 11.a Cīrule Anna Anita
32 7.a Lorence Luīze 32 12.d Rudzīte Ilze
33 7.b Tunne Luīze 33 12.d Teikmane Baiba
34 7.a Buka Elīza 34 12.a Šiliņa Marta
35 7.b Kļaviņš Ričards 35 10.a Ošiņš Mārcis
36 7.c Vinceviča Linda 36 12.c Gaļinauskis Toms
37 8.a Zeiferte Sanija 37 10.a Groduma Lita
38 8.b Birbele Elza 38 10.a Kaņepa Alise
39 9.a Graumane Megija Anna 39 12.c Grava Laura
40 7.a Klapere Evelīna 40 12.c Zaharāns Arturs Kārlis
41 8.a Āboliņa Santa 41 12.a Slavinska Laura
42 8.a Sporāne Alise 42 10.c Bērtulsons Roberts
43 8.c Kleine Elīza Kristīne 43 11.a Kalniņa Līva
44 7.a Soloņenko Aleksandra 44 12.c Veidemane Līva
45 7.b Spunde Arvīds 45 12.d Sudraba Dace
46 8.c Bogdanova Sabīne 46 10.a Vītola Gita
47 9.d Kalēja Māra Elīza 47 11.c Englands Rolands
48 7.a Sipeniece Grieta 48 11.d Bērziņa Anna Luīze
49 9.b Rode Laura Ilze 49 11.d Timermanis Dāvis
50 7.c Ližbovskis Kristaps 50 11.a Karika Anna Elsa
51 8.a Blūms Rūdolfs Pēteris 51 12.c Alksne Māra
52 9.a Bankovska Anna


53 9.a Lase Tekla


54 9.b Klimavičiusa Annija


Ievietoja: MārisP
Komentāri(0)»
e-klase Apache PHP MySQL JQuery Ubuntu ISPConfig
Āgenskalna iela 21a, Rīga, LV-1007 | Tālr.: 67611146 | Fakss: 67619508 | e-pasts: rvvg@riga.lv | Administrators:info_skolotajs@inbox.lv
Seko mums